sciugarella-AA-IMG_0114_bianca
sciugarella-AA-SC-16sciugarella-sc1sciugarella-AA-IMG_0115_biancasciugarella-sc3-1sciugarella-AA-Immagine005sciugarella-sc11bsciugarella-sc10sciugarella-AA-M32_0090_biancasciugarella-7kg

Sciugarella

799 

NOWOŚĆ !

Sciugarella – naturalny sposób suszenia prania!

Sciugarella to jedyna suszarka, która przy wymiarach 60 cm suszy do 7 kg prania!

Z Sciugarellą oszczędzasz miejsce i czas. Do suszenia prania potrzebujesz zwykłych wieszaków, na których pranie suszy się jak na wietrze. Sciugarella posiada dwa mocne wentylatory, dzięki którym mocny strumień powietrza z góry do doły wpada do wnętrza materiału naciągając włókna i dając  efekt profesjonalnie wyprasowanego prania.

Sciugarella jest bardzo cicha, możesz więc suszyć pranie nawet w nocy. Posiada 5 programów suszenia, aby zadowolić każdego. Podstawowy program zużywa tylko 50 Watt. Kiedy program suszenia się kończy, Sciugarella wyłączy się automatycznie, a Ty od razu możesz schować pranie do szafy, bez konieczności prasowania.

Sciugarella suszy też duże kołdry i prześcieradła, jest nieduża, ma nowoczesny desing, dzięki czemu może być instalowana wszędzie. Sciugarellą wysuszysz szybko, zmniejszysz zużycie prądu, odzyskasz miejsce. Wyniki są niesamowite i najważniejsze, zyskasz czas siebie.

Na stanie

Kategoria:
Ilość silników

2

Ilość grzałek

2

Wymiary produktu (mm)

600 X 170 X 440

Wymiary opakowania produktu (mm)

636 x 238 x h480

Wymiary

Czarny

Wykończenie

Pomalowana, pokryta żywicą epoksydową

Rodzaj sterowania

Dotykowe

Ilość poziomy mocy

5 programów

Broszura

Pobieranie

Rysunek Techniczny

Pobieranie

Karta Produktu

Pobieranie