Lider w dziedzinie wysokiej jakości sprzętów AGD klasy premium!

SeeNERGY jako firma od samego początku działalności związana była z  projektowaniem, wytwarzaniem i sprzedawaniem  sprzętu AGD dla najbardziej wymagających klientów. Doświadczenie właścicieli w rynku przekracza dwadzieścia lat.  Istota działalności, to sprzedawanie produktów zawsze z myślą o ludziach. Przystosowujemy urządzenia  do indywidualnych potrzeb i upodobań klienta, a nie odwrotnie. Obecnie SeeNERGY wyznacza nowe kierunki rozwoju. Wiąże się to z intensyfikacją działań mających na celu ugruntowanie pozycji lidera w dziedzinie jakości, innowacyjności, designu i niezawodności w branży dużego sprzętu AGD w sektorze premium. Produkty marki SeeNERGY dostępne są w Polsce od 2015 roku.

Okapy i inne sprzęty AGD są w większości projektowane i produkowane we Włoszech.  Misją SeeNEERGY jest dostarczanie użytkownikom sprzętów najwyższej jakości ułatwiających codzienne życie, a drogą do odnoszenia sukcesów w kolejnych latach  jest utrzymanie wysokiego stopnia innowacyjności i nieustanny rozwój.

Urządzenia z logo SeeNERGY łączą zalety doceniane przez najbardziej zaawansowanych i wymagających domowych szefów kuchni. Okapy cechują się wspaniałymi rozwiązaniami technologicznymi, wyjątkową funkcjonalnością i wydajnością, ekskluzywnym wyglądem oraz niezawodnością. Dotyk luksusu łączy się z odpowiedzialnością za środowisko. Wszystkie produkty dla studi mebli kuchennych są 100 % made in Italy. Urządzenia do zabudowy SeeNERGY są zaprojektowane dla ludzi, którzy zawsze starają się dodać nowe korzyści do swojego życia, wybierając urządzenia ze szczególnymi zaletami.

 

 

Aktualności: Zobacz relację z targów Warsaw Home 2018 na których byliśmy jednym z wystawców.