Technologia i wydajność dla Twojej kuchni !

 

Okapy SeeNERGY są najnowszym wyrazem technologii oraz innowacji, do dyspozycji osób poświęcających się pracom domowym. Systemy zasysania powietrza, oświetlenie oraz interaktywność nowych okapów charakteryzują się inteligentnymi rozwiązaniami, łatwością użycia oraz maksymalną wydajnością spełniającą wymagania codziennego użytku w kuchni.

 

 

Wyjątkowa wydajność

Wysokiej wydajności, niezwykle ciche okapy. Wydajność wlotu wynoszącą 750 m3 oraz niski poziom hałasu zawierający się pomiędzy 36 a 60 dB przy pełnej prędkości. Wydajność i cisza, aby zapewnić doskonałe poziomy działania oraz poprawić jakość powietrza i komfort.

 

 

Wygodne funkcje

Zapomnij o wyłączaniu okapu! Uruchomienie funkcji TIME sprawia, że okap wyłączy się sam po 15 min wentylując w tym czasie pomieszczenie po zakończonym gotowaniu.

 

 

Inteligentne czujniki

Okapy  wyposażone są w inteligentne czujniki dla rozpoznawania ilości pary, a w konsekwencji dla samoczynnej regulacji trybu zasysania powietrza: okap rozpoznaje tryb gotowania aktywowany na płycie grzewczej w czasie rzeczywistym i działa odpowiednio, przyjmując optymalny poziom funkcjonowania w zależności od ilości obecnych oparów.

 

 

 

Przepływ świeżego powietrza i proste użytkowanie!

 

 

Specjalne filtry

Specjalna pianka w filtrach eliminuje do 98% wszelkich tłuszczów i innych zanieczyszczeń. To sprawia, że powietrze w kuchni jest znacznie świeższe i czystsze. Ponad to, okap utrzymuje sprawność absorpcji klasy A.

 

 

System turbo

Inteligentne, precyzyjny system poboru powietrza. Całkowita wymiana powietrza w pomieszczeniu w zaledwie 15 min.