Okapy sufitowe

Dzięki nim z łatwością możesz pozbyć się wilgoci oraz wszystkich niechcianych zapachów ze swojej kuchni. Prezentowane przez nas rozwiązana są nowoczesne, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. W asortymencie posiadamy urządzenia mogące funkcjonować w dwóch trybach, jako wyciąg lub pochłaniacz. Różnica między nimi jest znacząca, ponieważ wyciągi są podłączone do kanału wentylacyjnego, odprowadzającego opary na zewnątrz i neutralizującego nieprzyjemne zapachy przy pomocy filtra węglowego, natomiast, pochłaniacze oczyszczają powietrze z tłuszczu i dymu. Nasze produkty wyposażone są także w dodatkowe opcje, takie jak oświetlenie, wyłącznik bezpieczeństwa, czy czujnik zużycia filtrów. Posiadamy modele różniące się między sobą także wyglądem. Jest to bardzo ważna cecha tego typu urządzeń, ponieważ są one zainstalowane w miejscach dobrze widocznych. Korzystając z naszej oferty, z pewnością wybierzesz model, który wpasuje się w wygląd Twojej kuchni. Znajdziesz u nas okapy:

  • szafkowe – są instalowane w zabudowie, dzięki czemu doskonale nadają się do pomieszczeń, w których sprzęt jest poukrywany w meblach,
  • wyspowe – sprawdzają się przy coraz modniejszych wyspach kuchennych,
  • kominowe – modele montowane przy ścianie nad kuchenką,
  • podszafkowe – montuje się je poniżej szafki,
  • teleskopowe – instaluje się je w zabudowie i wysuwa, gdy trzeba z nich skorzystać.

Okapy podszafkowe

Wybór konkretnego modelu zależy od indywidualnych preferencji właściciela oraz stylu, w jakim została urządzona jego kuchnia. Wybierając dany rodzaj warto zwrócić uwagę również na wielkość kuchni. W pomieszczeniach o dużym metrażu możliwa będzie większa dowolność, w przypadku mniejszych warto zastanowić się nad okapem teleskopowym, szafkowym lub podszafkowym. Należy również zwrócić uwagę na głośność pracy oraz wydajność urządzenia.

Posiadamy szeroki wybór eleganckich urządzeń, które urzekają swoim designem, dlatego korzystając z naszej obszernej oferty okapów kuchennych, każdy znajdzie produkt pasujący do jego potrzeb.