LINEA 90 BL

1.950,00 

Nowy okap kuchenny LINEA to wyjątkowy produkt dla każdej osoby, która chce mieć czyste powietrze w swojej kuchni. Okap ten posiada czarną obudowę oraz szklany front, co nadaje mu minimalistyczny design, w połączeniu z wydajnym oświetleniem ledowym będzie pasować do każdej kuchni, niezależnie od jej stylu. Produkt dostępny jest w dwóch rozmiarach: 60cm i 90cm.

Parametry okapu są bardzo imponujące – wydajność to aż 760 m3/h, co oznacza, że z łatwością poradzi sobie z usuwaniem zapachów, dymu i pary, które powstają podczas gotowania.  Do ustawienia mocy okapu posłuży nam panel dotykowy, oraz pilot, który jest umieszczony w zestawie. Okap może pracować w dwóch trybach: jako wyciąg, zarówno jak i pochłaniacz z zainstalowanym filtrem węglowym.

Ważnym aspektem dla wielu osób jest cicha praca urządzenia, a ten okap kuchenny z pewnością nie zawiedzie w tym zakresie. Poziom hałasu na pierwszym biegu wynosi tylko 46 dB, co oznacza, że w czasie pracy nie będzie uciążliwych dźwięków, co pozwoli na spokojne gotowanie bez niepotrzebnego hałasu.

Okap kuchenny wyposażony jest również w funkcję sygnalizacji zabrudzenia filtrów, która ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Filtry aluminiowe są przystosowane do mycia w zmywarce.

Funkcja timer. Dzięki niej można precyzyjnie ustawić czas pracy okapu, co pozwoli na jeszcze lepsze dostosowanie pracy urządzenia do swoich potrzeb. Po upływie ustawionego czasu okap automatycznie się wyłączy.

Klasa energetyczna

A+

Wydajność

225/760 m3/h

Oświetlenie

LED 1 x 6 W

Poziom hałasu

46/72 dB

Wymiary

90 cm

Kolor szkła

Czarny

Wykończenie

Czarne szkło

Rodzaj sterowania

Dotykowy

Ilość poziomy mocy

3+1

Filtr przeciwtłuszczowy

Aluminiowy

Filtr węglowy

Akcesoria

Akcesoria

Filtr węglowy FCA0003

Etykieta Energetyczna

Pobieranie

Rysunek Techniczny

Pobieranie

Karta Produktu

Pobieranie

Instrukcja Obsługi

Pobieranie