LINEA 90 BL

1.950,00 

Nowy okap kuchenny LINEA to wyjątkowy produkt dla każdej osoby, która chce mieć czyste powietrze w swojej kuchni. Okap ten posiada czarną obudowę oraz szklany front, co nadaje mu minimalistyczny design, w połączeniu z wydajnym oświetleniem ledowym będzie pasować do każdej kuchni, niezależnie od jej stylu. Produkt dostępny jest w dwóch rozmiarach: 60cm i 90cm.

Parametry okapu są bardzo imponujące – wydajność to aż 760 m3/h, co oznacza, że z łatwością poradzi sobie z usuwaniem zapachów, dymu i pary, które powstają podczas gotowania.  Do ustawienia mocy okapu posłuży nam panel dotykowy, oraz pilot, który jest umieszczony w zestawie. Okap może pracować w dwóch trybach: jako wyciąg, zarówno jak i pochłaniacz z zainstalowanym filtrem węglowym.

Ważnym aspektem dla wielu osób jest cicha praca urządzenia, a ten okap kuchenny z pewnością nie zawiedzie w tym zakresie. Poziom hałasu na pierwszym biegu wynosi tylko 46 dB, co oznacza, że w czasie pracy nie będzie uciążliwych dźwięków, co pozwoli na spokojne gotowanie bez niepotrzebnego hałasu.

Okap kuchenny wyposażony jest również w funkcję sygnalizacji zabrudzenia filtrów, która ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Filtry aluminiowe są przystosowane do mycia w zmywarce.

Funkcja timer. Dzięki niej można precyzyjnie ustawić czas pracy okapu, co pozwoli na jeszcze lepsze dostosowanie pracy urządzenia do swoich potrzeb. Po upływie ustawionego czasu okap automatycznie się wyłączy.

Brak w magazynie

Klasa energetyczna

A+

Wydajność

225/760 m3/h

Oświetlenie

LED 1 x 6 W

Poziom hałasu

46/72 dB

Wymiary

90 cm

Kolor szkła

Czarny

Wykończenie

Czarne szkło

Rodzaj sterowania

Dotykowy

Ilość poziomy mocy

3+1

Filtr przeciwtłuszczowy

Aluminiowy

Filtr węglowy

Akcesoria

Akcesoria

Filtr węglowy FCA0003

Etykieta Energetyczna

Pobieranie

Rysunek Techniczny

Pobieranie

Karta Produktu

Pobieranie

Instrukcja Obsługi

Pobieranie